+982633410398 appledental.ir@gmail.com کرج مهرشهر فاز2 خیابان 206 پلاک 507

فاکتور های انتخاب نرم افزار دندانپزشکی

فاکتور های انتخاب نرم افزار دندانپزشکی

نرم افزار مدیریت دندانپزشکی

در فاکتور های انتخاب نرم افزار دندانپزشکی گروه نرم افزاری سیب یک شرکت نرم افزاری پیشرو در نرم افزار دندانپزشکی است. این شرکت حرفه ای با تحقیقات طولانی و مشورت با متخصصان دندانپزشکی و دریافت نیازهای آنها در خصوص مدیریت و فناوری اطلاعات  حمایت شده و نماینده و همکار چندین شرکت سازنده نرم افزار در خارج از ایران میباشد.. تخصص اصلی ما  ارائه راه حل های نرم افزار شامل یک طیف گسترده ای از خدمات  نرم افزار دندانپزشکی است که در مدیریت گردش کار بهتر ، کاهش هزینه ها و افزایش سود برای سازمان شما. نرم افزار دندانپزشکی ما همواره در صدر بسیاری از مقایسه ها قرار دارد.

 

ارائه سه نوع مختلف مطب کلینیک و پلی کلینیک
ارائه نسخه های متعدد
ویژگی های موجود در نرم افزار یک پارچه بودن و رفع نیاز فعلی و آینده
طراحی مناسب و جذاب به نحوه ای که به سادگی با چند کلیک به هدف مورد نظر رسید
کاربر پسند بودن و جذابیت محیط کار
مقایسه پذیری
انعطاف پذیری
پشتیبان گیری فعال
نمایش ، انتخاب و بررسی وضعیت دندان در نرم افزار دندانپزشکی
آزادی انتخاب ماژول های مورد نیاز براساس نیاز و بودجه مشتری

فاکتور های انتخاب نرم افزار دندانپزشکی

نرم افزار دندانپزشکی سیب  یک نرم افزار کامل با ماژول برای رسم نمودار های دندان پزشکی، نمودار perio، زمانبندی قرار ملاقات، SMS و سرویس ایمیل است ، مدیریت لابراتوار، موجودی، امور مالی، و غیره…
 ماژول شامل موجودی، امور مالی، نتیاج آزمایشگاه،  قرار ملاقات آنلاین،  چارت  و نمودار های دندان و مدیریت ارتودنسی در دسترس هستند. بسته اولیه مدیریت بیمار به ، بررسی،قرار ملاقات ها، آزمون شفاهی، طرح درمان، نمودار درمان دندان، مدیریت هزینه ها و گزارش. را انجام می دهد آزادی انتخاب ماژول های مورد نیاز به عنوان در هر بودجه مشتری.
برچسب‌ها,