چگونه بازدهی مطب خود را بدون افزایش ساعات کاری، حداکثر کنیم

بازدهی مطب دندانپزشکی و راندمان بالا همراه با نرم افزار و سیستم تصمیم یار هوشمند کلینیک دندانپزشکی سیبclinical decision support system

در دانشکده های پزشکی و دندانپزشکی به ندرت از قوانین، اصول یا شیوه های مطب داری سخنی به میان می آید. از طرف دیگر تعداد بسیار معدودی کسب و کار وجود دارد که بتوان آنها را معیار مقایسه ای خوبی برای کار دندانپزشکی یا پزشکی در نظر گرفت. در نتیجه گاهی پزشکان و دندانپزشکان بدون داشتن دانش کافی در این زمینه وارد بازار کار می شوند.

Nikpouyan Slider

فقدان الگوهای تجاری موفق و نیز عدم تخصص در حوزه مدیریت اقتصادی، سبب می شود اکثر مطبها و کلینیکهای دندانپزشکی پس از مدتی به سطحی از راندمان (خواه بالا و خواه پایین) برسند و تا آخر عمر کاری یک دندانپزشک در همان سطح باقی بمانند. با این حال نتایج آماری نشان می دهد که اگر از بهترین الگوی شغلی پیروی شود، اکثر مطب ها قادر خواهند بود بازگشت مالی فوق العاده ای داشته باشند.

مفهوم داشتن بهترین الگوها (Best Models) در هر کسب و کار، اولین بار توسط دکتر پیتر دراکر (Peter Drucker) مطرح شد. به این معنی که در هر کسب و کار روش هایی اثبات شده وجود دارد که می تواند باعث حداکثر عملکرد و حداقل استرس شغلی گردد. تنها از طریق یک سیستم مدیریتی مطلوب است که یک مطب قادر خواهد بود به بالاترین درجه راندمان و سوددهی برسد. مطالب این وبلاگ که توسط اعضای تیم نیک پویان گرداوری شده اند، چند روش برای اعمال چنین مدیریتی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

Posted in <a href="http://appledental.ir/نرم%20افزار%20مدیریت%20مطب/%d8%af%d8%b3%d8%aa%d9%87%e2%80%8c%d8%a8%d9%86%d8%af%db%8c%e2%80%8c%d9%86%d8%b4%d8%af%d9%87/" rel="category tag">دسته‌بندی نشده</a>